П О С Л У Г И

МІЖНАРОДНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

До міжнародного перевезення вантажу традиційно пред’являються вищі вимоги. Якщо Ви хочете, щоб усе було виконано по вищому розряду – Ви звернулися за адресою.

Ми маємо в своєму розпорядженні власний автопарк автопоїздів рефрижераторів DAF, відповідних класу Euro-5, що мають вантажопідйомність 20 – 22 т, а тому готові доставити Ваш вантаж в будь-яку країну Європи, СНД і Туреччину.

 • Автопоїзди рефрижератори DAF
 • Доставка по Україні, СНД, Європі, Туреччині
 • CMR страхування
 • GPS відстеження вантажів
 • Оформлення документів
 • Гарантія цілісності вантажу

На свої послуги ми встановлюємо конкурентоспроможні розцінки і дотримуємося найвищих стандартів якості, регулюючі область вантажоперевезень. У нас є доступ до TIR-конвенції, а у водіїв нашого підприємства – шенгенські візи. Крім того передбачена візова підтримка в консульствах для виключення різних спірних моментів.

 

ЗВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАС ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХОВУВАТИ НА:

 • Оперативну обробку заявки, з можливістю розрахунку ставки і можливих додаткових витрат, який буде вироблений за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
 • Гнучку систему розрахунку вартості послуг з міжнародного перевезення вантажів, яка дозволить знайти оптимальне цінове рішення для кожного клієнта нашого підприємства.
 • Оптимізацію часу доставки, вартості надання послуг та якості перевезення вантажу.
 • Необхідне документальне оформлення, що дуже важливо при перетині кордону.
 • Можливість відстежити точне місце розташування автопоїзда, завдяки тому, що всі автомобілі нашого підприємства оснащені системою GPS.
 • Гарантію цілісності вантажу.

ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ В УКРАЇНІ

 

ТОВ «Автокар-777» доставить в будь-яку точку України сільськогосподарську продукцію та продукти переробки. Наш власний автопарк включає нові автомобілі провідних марок, які для зручності роботи та оперативності оснащені системою GPS контролю. У Вашому розпорядженні:

 

ЗЕРНОВОЗИ

Напівпричепи, самоскиди з причепом марки MAN і DAF, мають вантажопідйомність 22 – 25 т для перевезення зернових та олійних культур.

ХАРЧОВІ ЦИСТЕРНИ

З обсягом 32 м.куб на 4 секції з 4 сливами і мають подвійну сорочку.

АВТОПОЇЗДИ РЕФРИЖИРАТОРИ DAF

Відповідне класу Euro-5.

 

 

 

ЗАМОВИВШИ У НАС АВТОМОБІЛЬНУ ДОСТАВКУ, ВИ ОТРИМУЄТЕ:

 • оперативну подачу транспорту в будь-яке зазначене місце навантаження. Транспорт буде поданий вчасно, а доставка вантажу до місця призначення буде проведена оперативно і в обумовлені терміни;
 • контроль над завантаженням і відправкою транспорту, що гарантує повну комплектацію перевезення вантажу;
 • оформлення всіх необхідних супровідних документів, включаючи сертифікати ДХІ, карантинні, ветеринарні сертифікати, товарно-транспортні накладні, бухгалтерські документи;
 • доставку вантажу по маршруту, що має мінімальну відстань, так як наші фахівці обов’язково проведуть оптимізацію маршруту;
 • точний розрахунок тарифу, щоб перевезення Вашого вантажу по території України була проведена за конкурентоспроможними цінами.

КАР’ЄРНІ РОБОТИ (НАПОВНЕННЯ І ПЕРЕВЕЗЕННЯ)

 

ТОВ «Автокар-777» пропонує широкий спектр транспортних послуг, до числа яких належать кар’єрні роботи, а саме, ми здійснюємо безперервну доставку піску, каменів, щебеню, буту, ґрунтів та інших сипучих матеріалів своїми самоскидами вантажопідйомністю вантажопідйомністю від 25 до 40 тон по всій території України.

Ми стабільно надаємо широкий спектр транспортних послуг самоскидами вже досить давно і, природно, маємо хороший багаж навичок і практичний досвід роботи в цій сфері.

 

У чому ж полягає вигода при кар’єрних роботах замовляти перевезення сипучих матеріалів самоскидами?

 • По-перше, досягається відчутна економія грошових коштів. Адже нерідко трапляється так, що транспортування сипучих матеріалів, таких як пісок, щебінь, різні ґрунти або керамзит, коштує значно дорожче, ніж самі ці матеріали. Рішення даної проблеми – це взяти самоскид в оренду. Тоді у Вас виникне чудова можливість уникнути найму вантажників і задіяти розвантажувальну техніку.
 • По-друге. це оперативність. Всі сипучі вантажі перевозяться в безперервному дисциплінованому режимі і доставляються в вказане замовником місце і термін, обумовлений в договорі, що укладається між нашою компанією і клієнтом.
 • По-третє, це велика вантажопідйомність. Ми можемо завжди запропонувати Вам самоскиди широкого діапазону вантажопідйомності. Припустимо, коли Вам необхідно здійснити перевезення солідній партії різних матеріалів з ​​кар’єрів, то менеджери нашої компанії вміло підберуть Вам самоскид з оптимальною вантажопідйомністю.

 

Таким чином, така частина кар’єрних робіт, як перевезення вантажів самоскидами – це відчутна серйозна економія Ваших людських і грошових ресурсів. Завдяки нашим логістам, Ваш вантаж буде доставлений в повній цілості, в обумовлені заздалегідь терміни доставки і в місце розвантаження.

 

Тому самоскиди вельми популярні і затребувані. Але чому все саме так?

 • По-перше, самоскиди мають величезні обсяги кузовний платформи.
 • По-друге, самоскиди дуже універсальні, надійні і зносостійкі.

 

Слід також звернути Вашу увагу на такий сегмент послуг, як вивіз будівельного та іншого сміття. Через великі прогресуючих обсягах різного сміття, задача його вивезення та утилізації, стає все більш важко здійснюваною. Вона практично немислима без задіяння додаткових потужностей, а саме кар’єрного транспорту. Також ми хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що вся спеціальна техніка, яка є в розпорядженні компанії «Автокар-777», відповідає абсолютно всім показникам і вимогам вихідної технічної бази, відображеної у відповідних технічних документах.

Якщо Ви вирішили орендувати у нас техніку для кар’єрних та інших робіт, то для оренди наших машин і оформлення замовлення транспортування самоскидами, Вам потрібно зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким доступним і зручним для Вас способом. Всю необхідну інформацію з цього приводу Ви зможете знайти в нашому розділі «Контакти».

Г А Л Е Р Е Я

 

П Р А Й С

ОНЛАЙН ЗАЯВКА

  РЕКВІЗИТИ ОРГАНІЗАЦІЇ

  Найменування організації

  Код ЄДРПОУ

  Контактна особа (ПІБ, посада)

  Контактний телефон

  E-mail

  ХАРАКТЕРИСТИКИ ВАНТАЖУ

  Найменування

  Кількість, т.

  Фасовка/насип

  ДАНІ – ЗАВАНТАЖЕННЯ

  Дата завантаження

  Пункт завантаження (адреса)

  Контактна особа на завантаженні (ПІБ, телефон)

  Додаткова інформація (габарити і тип транспорту)

  ДАНІ – ВИВАНТАЖЕННЯ

  Пункт вивантаження (адреса)

  Дата вивантаження

  Спосіб вивантаження

  Додаткова інформація (габарити і тип транспорту)

  Д О К У М Е Н Т И

   

  СКАЧАТИ ШАБЛОН ДОГОВОРУ 

  Після заповнення договору відправте його на цю адресу: office@avtokar-777.com.ua

   


   

  Переглянути ВИПИСКУ →

   


  РОБОТА В КОМПАНІЇ

  ТОВ «Автокар-777» розробляє і реалізує централізовану кадрову політику Компанії, основним напрямком якої є формування та примноження людського капіталу компанії, формування та підтримку внутрішнього і профісіональной якості.

  Мотивація персоналу заснована на об’єктивній оцінці і реальних результатів праці кожного співробітника.

  Відбір співробітників, заснований на корпоративних цінностях. Кар’єрне будівництво та професійне зростання співробітників, заснованы на системі ранжирування. ТОВ «Автокар-777» прагне сприяти тому, щоб кожен співробітник максимально розвивав свої загальні та професійні можливості, незалежно від займаної ним посади.

  Компанія підтримує бажання співробітника реалізовувати намічену кар’єру всередині групи, основним критерієм якої є ефективність роботи співробітника, його потенціал і потреби в самовдосконаленні.

  Надсилайте своє резюме на цю адресу: office@avtokar-777.com.ua

  К О Н Т А К Т И

  Запитайте нас, якщо у Вас виникли питання.

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Ваш email (обов'язково)

   Тема

   Ваше повідомлення   ПРО КОМПАНІЮ

   ТОВ «Автокар-777» – провідна компанія з вантажних перевезень, яка працює в Україні й за її межами з 2008 року. Наш шести річний досвід перевізника має гідну репутацію надійного і стабільного партнера. Високий професіоналізм нашого персоналу гарантує виконання замовлення в оптимальний термін на найвищому рівні.

   Наша компанія готова надати Вам повний комплекс різноманітних транспортних послуг при здійсненні транспортування зернових, олійних і наливних вантажів автомобільним транспортом, а саме:

   • оперативна подача транспорту в будь-яке місце вантаження по всій території України, а також своєчасна доставка до місця призначення;
   • документальне оформлення перевезень автомобільним транспортом;
   • забезпечення наявності в пункті відправлення транспорту, контроль його завантаження і відправки;
   • оформлення всіх супровідних документів (сертифікатів ДХІ, карантинних, ветеринарних сертифікатів, товарно-транспортних накладних);
   • розробка та узгодження оптимальних маршрутів слідування;
   • розрахунок тарифу перевезення територією України;
   • наявність системи GPS контролю за автомобілями.

   Також ТОВ «Автокар-777» пропонує Вам повний комплекс послуг з перевезення і навантаженні сипучих вантажів і гірської породи. Для цієї мети компанія надає:

   • 19 вантажних автомобілів марки DAF, MAN вантажопідйомністю 22 – 25 тон об’ємом 22 м3;
   • екскаватор марки NEW Holland Е 305 з ковшем 1,8 м3 і гідромолотом;
   • фронтальний навантажувач марки Hitachi з ковшем 5 м3;
   • фронтальний навантажувач марки JCB з ковшем 3.5 м3.

   Робота нашої компанії побудована таким чином, що ми вирішуємо найскладніші логістичні завдання, пов’язані з оперативною доставкою вантажів, витримуючи при цьому конкурентоспроможні ціни і високі стандарти якості обслуговування. Діловий стиль компанії максимально орієнтований на інтереси клієнта. Наша мета – захистити наших клієнтів від будь-яких проблем пов’язаних з оптимальним пошуком транспорту для перевезення. За тривалий період роботи на ринку міжнародних перевезень компанія, має хороші налагоджені взаємини з митними органами, і має незаплямовану репутацію компанії, що надає професійний логістичний сервіс. Ми також маємо доступ до TIR – конвенції. Наші водії, мають шенгенські візи, а також візову підтримку в консульствах. Також, наші автомобілі обладнані сучасною системою GPS, що дає можливість визначити місце знаходження автопоїзда в будь-який час доби. Також у нас є договір CMR страхування c лімітом відповідальності 2 500 000 грн. на кожен автомобіль.

   Гнучка система розрахунку вартості послуг з доставки вантажів дозволяє нам досягати оптимальних цінових рішень для кожного нашого клієнта. Спеціалізоване програмне забезпечення дає можливість за кілька годин провести повну обробку заявки з розрахунком ставки та додаткових витрат, а також відстежити весь маршрут руху Вашого вантажу в режимі реального часу.

   Для того, щоб повністю здійснити Ваше замовлення, у нас є:

   • зерновози в кількості 100 одиниць, в тому числі 50 одиниць – напівпричепи-самоскиди марок MAN та DAF вантажопідйомністю 22 – 25 т (олійні культури), 22 -25 т (зернові культури), 50 одиниць самоскид з причепом (марки MAN) г / п від 22 т до 25 т;
   • 17 автопоїздів рефрижераторів марки DAF класу Euro-5, загальним об’ємом 86 м / куб, вантажопідйомністю кожного 20 – 22 т, для здійснення доставки Вашого вантажу в / з країни Європи, СНД, Прибалтики, Туреччини, с / в Україну.

   Ми намагаємося отримати бренд кращої компанії з автоперевезень абсолютно для кожного клієнта, і налаштовані на довгострокове стабільне співробітництво. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам знаходити найбільш ефективні схеми співпраці. Ми не прагнемо зробити епізодичні вигідні для нас угоди, не враховуючи у всій повноті інтереси наших партнерів. Наша незмінна мета – довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Ми сподіваємося, що пропоновані нами послуги сприятимуть Вашому динамічному розвитку і принесуть Вам якісний результат.

   Перевезення зерна, послуги зерновозів

   Здрастуйте, дорогі гості нашого сайту! Україна – продовольча країна, так як це обумовлено нашим кліматом і наявністю у нас великих запасів чорнозему. Тому вирощування зернових культур у нашій країні є пріоритетним. Ми продаємо зернові по всьому світу. Тому перевезення зерна у нас є дуже важлива складова частина для всієї нашої держави. Ми використовуємо для цього великовантажну автомобільну техніку імпортного виробництва. Наші послуги зерновозів самі ефективні на ринку. Все це досягнуто багаторічними напрацюваннями нашої компанії, а також побажаннями наших партнерів. Ми запрошуємо до співпраці сільгоспвиробників для вивозу врожаю з полів на елеватори. Такі перевезення скоротять ваші витрати на транспортування і зменшать втрати. Також, якщо вас цікавить оренда зерновозів, то ми можемо надати вам і такі послуги. Ви зможете використовувати нашу техніку для своїх цілей. Наші самоскиди оптимально підходять для перевезення не тільки зернових, а й інших сипучих вантажів, оскільки мають не тільки кузов самоскид, а й тенти, що оберігають зерно від прокидання і негоди. Також у нас є причіп зерновоз, який ви можете причепити до свого самоскиду, і, таким чином, збільшити його вантажопідйомність. Завдяки всім цим сучасним технологіям в автотранспорті ви можете бути впевненими, що наш напівпричіп зерновоз в цілості й схоронності доставить ваш вантаж. Регулярні перевірки технічного стану та своєчасний ремонт – це гарантія стовідсоткової справності нашого транспорту. Всі наші автомобілі обладнані GPS-навігаторами, що дозволяє відслідковувати їх рух, витрата палива і місцезнаходження в будь-який час доби. Тому, доставка зерна у нас поставлена ​​на професійний рівень, тому ми запрошуємо до співпраці всіх, хто потребує таких перевезеннях.

   Ми пропонуємо Вам довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Для цього у нас є всі потенційні можливості. Наше завдання – це своєчасна перевезення зерна по території нашої країни та за кордоном. Ми відповідаємо за своєчасну доставку, ви отримуєте додаткові доходи і можете розширити межі свого бізнесу. Професіоналізм наших водіїв, помножений на перевірені наших партнерів дозволяє нашій компанії організовувати перевезення зернових культур будь-якого обсягу. Ми працюємо також з великими елеваторами, які використовують послуги зерновозів нашої компанії для доставки своїх вантажів в порти – накопичувачі. Під час збору врожаю для них оренда зерновозів дуже актуальна, тому що їм потрібно доставити велику кількість зернових до експортерів. Будь-яка затримка у поставках може спричинити до збитків. Також, таке перевезення в міжнародних масштабах має свої особливості. Державні органи вимагають спеціальної сертифікації авто техніки, до яких відноситися і причіп зерновоз, і сам автомобіль. Наші менеджери-логісти допоможуть вам підібрати відповідний автотранспорт необхідного обсягу і вантажопідйомності і розрахувати маршрут, враховуючи ваші побажання. Також для таких перевезень краще використовувати напівпричіп зерновоз, який ви можете причепити до свого тягачу, і це теж скоротить ваші витрати на транспортування. Ще доставка зерна має багато специфічних правил, які існують тільки для перевезення таких вантажів. Ви їх більше ніде не зустрінете, так як все це обумовлено особливостями зернових.

   Оренда зерновозів, причіп зерновоз, напівпричіп зерновоз, доставка зерна

   Отже, перевезення зерна здійснюється тільки тарним або безтарним способом. Для цього використовують тільки вантажні автомобілі або спеціальний вантажний склад. Вологість зернового вантажу повинна становити не більше 15%, тобто зерно не повинно знаходитися в стані самозігрівання, або бути заражене шкідниками. Ми надаємо послуги зерновозів, а стежити що б зерно було дегазованим, і не мало слідів підмочування задача наших замовників. Ми зі свого боку наш причіп зерновоз ущільнити в місцях з’єднання бортів і підлоги кузова і, якщо потрібно, наростимо борта до 1,0 – 1,1 метра. Таким чином, ми збільшимо вантажопідйомність, і зменшимо витрати на транспортування. Також ми забезпечимо тентом, наш напівпричіп зерновоз для збереження вашого вантажу від намокання. Всі ці опції ви отримаєте в комплексі, якщо звернетеся до наших менеджерів. Ми зможемо вирішити більшість проблем, з якими пов’язані такі вантажоперевезення. А якщо вам потрібна тільки оренда зерновозів то тут ви можете відчути наші переваги, це – наявність технічно справних сучасних машин, і досвідчених водіїв, помірні ціни та висока якість обслуговування. Розвинена система логістики, і оперативна обробка замовлень. Все це і є доставка зерна в сучасному світі, який вимагає уважного і чіткого виконання всіх вимог при роботі на цьому ринку.

   Для цього ми докладаємо багато зусиль. Виробляємо своєчасний ремонт і обслуговування нашої техніки, періодично навчаємо наш персонал. І вкладаємо гроші в нове обладнання з транспортування. Взагалі перевезення зерна дуже витратна справа. Тому не всі виробники можуть дозволити собі покупку дорогої авто техніки. Для цього у нас є оренда зерновозів, які відповідають усім міжнародним стандартам, і технічно справні. Більшість виробників сільгосппродукції використовують послуги зерновозів автопоїздів самосвального типу зі збільшеним об’ємом кузова, які пристосовані для вивантаження на три сторони, а зверху тент з намотувальним пристроєм. А є ще такий напівпричіп зерновоз, який обладнаний системою самозавантаження. При цьому розвантаження проводитися за допомогою пневматичних або гідравлічних пристроїв. Також є причіп зерновоз, який ви можете використовувати для створення автопоїзда, в складі з вантажівкою, і це збільшить обсяг ваших вантажоперевезень. Ми маємо в своїй лінійці всю гаму причепів, напівпричепів, автопоїздів на шасі зерновозів для перевезення зерна. Вам потрібно тільки правильно зробити свій вибір. Таким чином ми з вами разом зробимо доставку зерна швидкою і ефективною, а також економічно вигідною, ви збережете свої гроші і зможете працювати рентабельно.

   Спасибі вам за вашу увагу і до швидких зустрічей.


   Создание сайта: Web-Relax