П О С Л У Г И

МІЖНАРОДНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

До міжнародного перевезення вантажу традиційно пред’являються вищі вимоги. Якщо Ви хочете, щоб усе було виконано по вищому розряду – Ви звернулися за адресою.

Ми маємо в своєму розпорядженні власний автопарк автопоїздів рефрижераторів DAF, відповідних класу Euro-5, що мають вантажопідйомність 20 – 22 т, а тому готові доставити Ваш вантаж в будь-яку країну Європи, СНД і Туреччину.

 • Автопоїзди рефрижератори DAF
 • Доставка по Україні, СНД, Європі, Туреччині
 • CMR страхування
 • GPS відстеження вантажів
 • Оформлення документів
 • Гарантія цілісності вантажу

На свої послуги ми встановлюємо конкурентоспроможні розцінки і дотримуємося найвищих стандартів якості, регулюючі область вантажоперевезень. У нас є доступ до TIR-конвенції, а у водіїв нашого підприємства – шенгенські візи. Крім того передбачена візова підтримка в консульствах для виключення різних спірних моментів.

 

ЗВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАС ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХОВУВАТИ НА:

 • Оперативну обробку заявки, з можливістю розрахунку ставки і можливих додаткових витрат, який буде вироблений за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
 • Гнучку систему розрахунку вартості послуг з міжнародного перевезення вантажів, яка дозволить знайти оптимальне цінове рішення для кожного клієнта нашого підприємства.
 • Оптимізацію часу доставки, вартості надання послуг та якості перевезення вантажу.
 • Необхідне документальне оформлення, що дуже важливо при перетині кордону.
 • Можливість відстежити точне місце розташування автопоїзда, завдяки тому, що всі автомобілі нашого підприємства оснащені системою GPS.
 • Гарантію цілісності вантажу.

ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ В УКРАЇНІ

 

ТОВ «Автокар-777» доставить в будь-яку точку України сільськогосподарську продукцію та продукти переробки. Наш власний автопарк включає нові автомобілі провідних марок, які для зручності роботи та оперативності оснащені системою GPS контролю. У Вашому розпорядженні:

 

ЗЕРНОВОЗИ

Напівпричепи, самоскиди з причепом марки MAN і DAF, мають вантажопідйомність 22 – 25 т для перевезення зернових та олійних культур.

ХАРЧОВІ ЦИСТЕРНИ

З обсягом 32 м.куб на 4 секції з 4 сливами і мають подвійну сорочку.

АВТОПОЇЗДИ РЕФРИЖИРАТОРИ DAF

Відповідне класу Euro-5.

 

 

 

ЗАМОВИВШИ У НАС АВТОМОБІЛЬНУ ДОСТАВКУ, ВИ ОТРИМУЄТЕ:

 • оперативну подачу транспорту в будь-яке зазначене місце навантаження. Транспорт буде поданий вчасно, а доставка вантажу до місця призначення буде проведена оперативно і в обумовлені терміни;
 • контроль над завантаженням і відправкою транспорту, що гарантує повну комплектацію перевезення вантажу;
 • оформлення всіх необхідних супровідних документів, включаючи сертифікати ДХІ, карантинні, ветеринарні сертифікати, товарно-транспортні накладні, бухгалтерські документи;
 • доставку вантажу по маршруту, що має мінімальну відстань, так як наші фахівці обов’язково проведуть оптимізацію маршруту;
 • точний розрахунок тарифу, щоб перевезення Вашого вантажу по території України була проведена за конкурентоспроможними цінами.

КАР’ЄРНІ РОБОТИ (НАПОВНЕННЯ І ПЕРЕВЕЗЕННЯ)

 

ТОВ «Автокар-777» пропонує широкий спектр транспортних послуг, до числа яких належать кар’єрні роботи, а саме, ми здійснюємо безперервну доставку піску, каменів, щебеню, буту, ґрунтів та інших сипучих матеріалів своїми самоскидами вантажопідйомністю вантажопідйомністю від 25 до 40 тон по всій території України.

Ми стабільно надаємо широкий спектр транспортних послуг самоскидами вже досить давно і, природно, маємо хороший багаж навичок і практичний досвід роботи в цій сфері.

 

У чому ж полягає вигода при кар’єрних роботах замовляти перевезення сипучих матеріалів самоскидами?

 • По-перше, досягається відчутна економія грошових коштів. Адже нерідко трапляється так, що транспортування сипучих матеріалів, таких як пісок, щебінь, різні ґрунти або керамзит, коштує значно дорожче, ніж самі ці матеріали. Рішення даної проблеми – це взяти самоскид в оренду. Тоді у Вас виникне чудова можливість уникнути найму вантажників і задіяти розвантажувальну техніку.
 • По-друге. це оперативність. Всі сипучі вантажі перевозяться в безперервному дисциплінованому режимі і доставляються в вказане замовником місце і термін, обумовлений в договорі, що укладається між нашою компанією і клієнтом.
 • По-третє, це велика вантажопідйомність. Ми можемо завжди запропонувати Вам самоскиди широкого діапазону вантажопідйомності. Припустимо, коли Вам необхідно здійснити перевезення солідній партії різних матеріалів з ​​кар’єрів, то менеджери нашої компанії вміло підберуть Вам самоскид з оптимальною вантажопідйомністю.

 

Таким чином, така частина кар’єрних робіт, як перевезення вантажів самоскидами – це відчутна серйозна економія Ваших людських і грошових ресурсів. Завдяки нашим логістам, Ваш вантаж буде доставлений в повній цілості, в обумовлені заздалегідь терміни доставки і в місце розвантаження.

 

Тому самоскиди вельми популярні і затребувані. Але чому все саме так?

 • По-перше, самоскиди мають величезні обсяги кузовний платформи.
 • По-друге, самоскиди дуже універсальні, надійні і зносостійкі.

 

Слід також звернути Вашу увагу на такий сегмент послуг, як вивіз будівельного та іншого сміття. Через великі прогресуючих обсягах різного сміття, задача його вивезення та утилізації, стає все більш важко здійснюваною. Вона практично немислима без задіяння додаткових потужностей, а саме кар’єрного транспорту. Також ми хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що вся спеціальна техніка, яка є в розпорядженні компанії «Автокар-777», відповідає абсолютно всім показникам і вимогам вихідної технічної бази, відображеної у відповідних технічних документах.

Якщо Ви вирішили орендувати у нас техніку для кар’єрних та інших робіт, то для оренди наших машин і оформлення замовлення транспортування самоскидами, Вам потрібно зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким доступним і зручним для Вас способом. Всю необхідну інформацію з цього приводу Ви зможете знайти в нашому розділі «Контакти».

Г А Л Е Р Е Я

 

П Р А Й С

ОНЛАЙН ЗАЯВКА

  РЕКВІЗИТИ ОРГАНІЗАЦІЇ

  Найменування організації

  Код ЄДРПОУ

  Контактна особа (ПІБ, посада)

  Контактний телефон

  E-mail

  ХАРАКТЕРИСТИКИ ВАНТАЖУ

  Найменування

  Кількість, т.

  Фасовка/насип

  ДАНІ – ЗАВАНТАЖЕННЯ

  Дата завантаження

  Пункт завантаження (адреса)

  Контактна особа на завантаженні (ПІБ, телефон)

  Додаткова інформація (габарити і тип транспорту)

  ДАНІ – ВИВАНТАЖЕННЯ

  Пункт вивантаження (адреса)

  Дата вивантаження

  Спосіб вивантаження

  Додаткова інформація (габарити і тип транспорту)

  Д О К У М Е Н Т И

   

  СКАЧАТИ ШАБЛОН ДОГОВОРУ 

  Після заповнення договору відправте його на цю адресу: office@avtokar-777.com.ua

   


   

  Переглянути ВИПИСКУ →

   


  РОБОТА В КОМПАНІЇ

  ТОВ «Автокар-777» розробляє і реалізує централізовану кадрову політику Компанії, основним напрямком якої є формування та примноження людського капіталу компанії, формування та підтримку внутрішнього і профісіональной якості.

  Мотивація персоналу заснована на об’єктивній оцінці і реальних результатів праці кожного співробітника.

  Відбір співробітників, заснований на корпоративних цінностях. Кар’єрне будівництво та професійне зростання співробітників, заснованы на системі ранжирування. ТОВ «Автокар-777» прагне сприяти тому, щоб кожен співробітник максимально розвивав свої загальні та професійні можливості, незалежно від займаної ним посади.

  Компанія підтримує бажання співробітника реалізовувати намічену кар’єру всередині групи, основним критерієм якої є ефективність роботи співробітника, його потенціал і потреби в самовдосконаленні.

  Надсилайте своє резюме на цю адресу: office@avtokar-777.com.ua

  К О Н Т А К Т И

  Запитайте нас, якщо у Вас виникли питання.

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Ваш email (обов'язково)

   Тема

   Ваше повідомлення   ПРО КОМПАНІЮ

   ТОВ «Автокар-777» – провідна компанія з вантажних перевезень, яка працює в Україні й за її межами з 2008 року. Наш шести річний досвід перевізника має гідну репутацію надійного і стабільного партнера. Високий професіоналізм нашого персоналу гарантує виконання замовлення в оптимальний термін на найвищому рівні.

   Наша компанія готова надати Вам повний комплекс різноманітних транспортних послуг при здійсненні транспортування зернових, олійних і наливних вантажів автомобільним транспортом, а саме:

   • оперативна подача транспорту в будь-яке місце вантаження по всій території України, а також своєчасна доставка до місця призначення;
   • документальне оформлення перевезень автомобільним транспортом;
   • забезпечення наявності в пункті відправлення транспорту, контроль його завантаження і відправки;
   • оформлення всіх супровідних документів (сертифікатів ДХІ, карантинних, ветеринарних сертифікатів, товарно-транспортних накладних);
   • розробка та узгодження оптимальних маршрутів слідування;
   • розрахунок тарифу перевезення територією України;
   • наявність системи GPS контролю за автомобілями.

   Також ТОВ «Автокар-777» пропонує Вам повний комплекс послуг з перевезення і навантаженні сипучих вантажів і гірської породи. Для цієї мети компанія надає:

   • 19 вантажних автомобілів марки DAF, MAN вантажопідйомністю 22 – 25 тон об’ємом 22 м3;
   • екскаватор марки NEW Holland Е 305 з ковшем 1,8 м3 і гідромолотом;
   • фронтальний навантажувач марки Hitachi з ковшем 5 м3;
   • фронтальний навантажувач марки JCB з ковшем 3.5 м3.

   Робота нашої компанії побудована таким чином, що ми вирішуємо найскладніші логістичні завдання, пов’язані з оперативною доставкою вантажів, витримуючи при цьому конкурентоспроможні ціни і високі стандарти якості обслуговування. Діловий стиль компанії максимально орієнтований на інтереси клієнта. Наша мета – захистити наших клієнтів від будь-яких проблем пов’язаних з оптимальним пошуком транспорту для перевезення. За тривалий період роботи на ринку міжнародних перевезень компанія, має хороші налагоджені взаємини з митними органами, і має незаплямовану репутацію компанії, що надає професійний логістичний сервіс. Ми також маємо доступ до TIR – конвенції. Наші водії, мають шенгенські візи, а також візову підтримку в консульствах. Також, наші автомобілі обладнані сучасною системою GPS, що дає можливість визначити місце знаходження автопоїзда в будь-який час доби. Також у нас є договір CMR страхування c лімітом відповідальності 2 500 000 грн. на кожен автомобіль.

   Гнучка система розрахунку вартості послуг з доставки вантажів дозволяє нам досягати оптимальних цінових рішень для кожного нашого клієнта. Спеціалізоване програмне забезпечення дає можливість за кілька годин провести повну обробку заявки з розрахунком ставки та додаткових витрат, а також відстежити весь маршрут руху Вашого вантажу в режимі реального часу.

   Для того, щоб повністю здійснити Ваше замовлення, у нас є:

   • зерновози в кількості 100 одиниць, в тому числі 50 одиниць – напівпричепи-самоскиди марок MAN та DAF вантажопідйомністю 22 – 25 т (олійні культури), 22 -25 т (зернові культури), 50 одиниць самоскид з причепом (марки MAN) г / п від 22 т до 25 т;
   • 17 автопоїздів рефрижераторів марки DAF класу Euro-5, загальним об’ємом 86 м / куб, вантажопідйомністю кожного 20 – 22 т, для здійснення доставки Вашого вантажу в / з країни Європи, СНД, Прибалтики, Туреччини, с / в Україну.

   Ми намагаємося отримати бренд кращої компанії з автоперевезень абсолютно для кожного клієнта, і налаштовані на довгострокове стабільне співробітництво. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам знаходити найбільш ефективні схеми співпраці. Ми не прагнемо зробити епізодичні вигідні для нас угоди, не враховуючи у всій повноті інтереси наших партнерів. Наша незмінна мета – довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Ми сподіваємося, що пропоновані нами послуги сприятимуть Вашому динамічному розвитку і принесуть Вам якісний результат.

   Міжнародні перевезення вантажів Україна, вартість вантажоперевезень

   Доброго дня, дорогі друзі! Ласкаво просимо на наш сайт. Ми можемо запропонувати вам міжнародні перевезення вантажів Україна і не тільки це. Якщо ваш бізнес побудований на торгівлю, тоді ми допоможемо доставити ваш вантаж в будь-яку країну або регіон. З нами це простіше і надійніше, тому що ми вже довгий час працюємо на цьому ринку, і маємо багато кваліфікованих фахівців у цій галузі. Вартість вантажних у нас в середньому досить прийнятна для будь-якого замовника. Ми намагаємося дотримуватися принципів доступності та рентабельності, і таким чином від цього виграють всі. Хоча вартість автоперевезень постійно коливається через економічної ситуації в нашій країні та світі, наші водії – висококваліфіковані фахівці, які якісно і в строк доставляють вантажі по всій території України, а також ближнього і далекого зарубіжжя. Також ми співпрацюємо з іншими компаніями, які проводять міжнародні перевезення вантажів ціни. Таким чином, ми намагаємося надавати максимум послуг в цій сфері діяльності. Наша політика полягає в тому, щоб наша міжнародна доставка вантажів була безпечна і ефективна в економічному і ціновому плані. Тому, будь-які Ваші побажання щодо транспортних перевезень, ми завжди враховуємо і обговорюємо з самого початку, виключаючи можливість неточностей. Ми гарантуємо Вам повну безпеку і доставку товару точно в строк.

   Вся наша робота побудована на напрацюваннях наших фахівців, а це водії, технічні фахівці, менеджери, і звичайно ж, наші клієнти, які беруть участь у побудові всієї нашої роботи. Таким чином наші міжнародні перевезення вантажів Україна, це безпека і якість, а також швидкість і надійність, що важливо при побудові будь-якого бізнесу. З вашого боку потрібно тільки побажання і бачення того, як ви хочете побудувати ваші міжнародні перевезення вантажів ціна. З нашого боку – технічне рішення проблеми. Таким чином наші фахівці можуть підібрати кращі варіанти для транспортної підтримки вашого бізнесу. Це суттєво вплине на вартість вантажоперевезень, і благотворно позначиться на вашому бізнесі. Також, тісно співпрацюючи зі своїми клієнтами, ми намагаємося істотно розширити наші послуги і поліпшити їх якість. Ви можете повністю контролювати нашу роботу починаючи з узгодження прохідного маршруту і до отримання всіх звітів про виконану роботу. Все це досягнуто багаторічним досвідом нашої роботи на цьому ринку і побажаннями наших партнерів. Таким чином, ви повністю контролюєте вартість вантажоперевезень і можете планувати свої витрати на доставку ваших вантажів. У нас є різне додаткове обладнання, щоб виробляти перевезення негабаритних вантажів. Така міжнародне перевезення вантажів дуже популярна в нашій країні, тому що ми – країна-виробник різного нестандартного устаткування для різних галузей промисловості і сільського господарства.

   Міжнародні перевезення вантажів ціни, вартість автоперевезень, міжнародна доставка вантажів

   Таким чином застосовуючи нові технології, ми здійснюємо міжнародні перевезення вантажів Україна, які вам потрібні. А це контейнерні, або негабаритні збірні перевезення, або доставка небезпечних вантажів. Наша компанія – це комплексний професійний підхід до вирішення будь-яких питань що стосуються в сфері міжнародна доставка вантажів. Що є головним у нашій діяльності, так це якість нашої роботи, точність і пунктуальність. Будь-яка компанія в першу чергу повинна бути націлена на таку мету. Ми ж намагаємося дотримуватися всіх принципів ведення чесного бізнесу який побудований на багаторічному досвіді і професіоналізмі наших фахівців. Міжнародні перевезення вантажів ціна – відповідальна робота, яка не терпить помилок. Неточності результату – це прямі збитки компанії, які складно покрити. Тому ми організовуємо свою роботу так, щоб Ваша прибуток збільшувалася з кожною доставкою потрібного товару. У нас ви можете контролювати вартість вантажоперевезень, що сприятливо позначиться на вашому бізнесі. Зараз весь світ побудований на взаєминах, кожна країна або народ хочуть продавати або купувати, і в цьому відношенні наша діяльність веде до зближення між народами і країнами. Таким чином всі намагаються контролювати вартість автоперевезень, для того, щоб упорядкувати цінову політику.

   Ми транзитна країна, наше місце розташування дуже вдало. Тому для нас просто природно виробляти міжнародні перевезення вантажів Україна, адже ми з’єднуємо захід і схід. Тут завжди проходили так звані караванні шляху. На схід ми везли технології та обладнання, на захід товари та продукти. Міжнародні доставка вантажів для нас природні, це розуміють наші партнери з усіх країн світу. Україна займає лідируючі позиції з транзитних перевезень, в цьому є і не малий наш вклад. Наявність стабільних партнерських відносин в інших країнах – ще один доказ якості нашої роботи. Транзит через нашу країну дуже істотно впливає на вартість автоперевезень. Ми зближуємо країни і народи. Для цього ми намагаємося розширювати наші можливості, і для цього ми закуповуємо нові автомобілі та обладнання провідних виробників світу. Такі вкладення благотворно впливають на якість наших послуг. Нові автомобілі економічніші і мають різні сертифікати екології, що дозволяє також понизити вартість вантажоперевезень, а також отримати доступ до міжнародних ринків. У світі існує багато структур, які контролюють самі міжнародні перевезення вантажів ціни, і у цих структур і органів є різні вимоги з безпеки та екології. Наша компанія має всі дозвільні документи для легального бізнесу, які дозволяють нам працювати на будь-якому ринку перевезень як заходу, так і сходу.


   Создание сайта: Web-Relax