П О С Л У Г И

МІЖНАРОДНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

До міжнародного перевезення вантажу традиційно пред’являються вищі вимоги. Якщо Ви хочете, щоб усе було виконано по вищому розряду – Ви звернулися за адресою.

Ми маємо в своєму розпорядженні власний автопарк автопоїздів рефрижераторів DAF, відповідних класу Euro-5, що мають вантажопідйомність 20 – 22 т, а тому готові доставити Ваш вантаж в будь-яку країну Європи, СНД і Туреччину.

 • Автопоїзди рефрижератори DAF
 • Доставка по Україні, СНД, Європі, Туреччині
 • CMR страхування
 • GPS відстеження вантажів
 • Оформлення документів
 • Гарантія цілісності вантажу

На свої послуги ми встановлюємо конкурентоспроможні розцінки і дотримуємося найвищих стандартів якості, регулюючі область вантажоперевезень. У нас є доступ до TIR-конвенції, а у водіїв нашого підприємства – шенгенські візи. Крім того передбачена візова підтримка в консульствах для виключення різних спірних моментів.

 

ЗВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАС ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХОВУВАТИ НА:

 • Оперативну обробку заявки, з можливістю розрахунку ставки і можливих додаткових витрат, який буде вироблений за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
 • Гнучку систему розрахунку вартості послуг з міжнародного перевезення вантажів, яка дозволить знайти оптимальне цінове рішення для кожного клієнта нашого підприємства.
 • Оптимізацію часу доставки, вартості надання послуг та якості перевезення вантажу.
 • Необхідне документальне оформлення, що дуже важливо при перетині кордону.
 • Можливість відстежити точне місце розташування автопоїзда, завдяки тому, що всі автомобілі нашого підприємства оснащені системою GPS.
 • Гарантію цілісності вантажу.

ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ В УКРАЇНІ

 

ТОВ «Автокар-777» доставить в будь-яку точку України сільськогосподарську продукцію та продукти переробки. Наш власний автопарк включає нові автомобілі провідних марок, які для зручності роботи та оперативності оснащені системою GPS контролю. У Вашому розпорядженні:

 

ЗЕРНОВОЗИ

Напівпричепи, самоскиди з причепом марки MAN і DAF, мають вантажопідйомність 22 – 25 т для перевезення зернових та олійних культур.

ХАРЧОВІ ЦИСТЕРНИ

З обсягом 32 м.куб на 4 секції з 4 сливами і мають подвійну сорочку.

АВТОПОЇЗДИ РЕФРИЖИРАТОРИ DAF

Відповідне класу Euro-5.

 

 

 

ЗАМОВИВШИ У НАС АВТОМОБІЛЬНУ ДОСТАВКУ, ВИ ОТРИМУЄТЕ:

 • оперативну подачу транспорту в будь-яке зазначене місце навантаження. Транспорт буде поданий вчасно, а доставка вантажу до місця призначення буде проведена оперативно і в обумовлені терміни;
 • контроль над завантаженням і відправкою транспорту, що гарантує повну комплектацію перевезення вантажу;
 • оформлення всіх необхідних супровідних документів, включаючи сертифікати ДХІ, карантинні, ветеринарні сертифікати, товарно-транспортні накладні, бухгалтерські документи;
 • доставку вантажу по маршруту, що має мінімальну відстань, так як наші фахівці обов’язково проведуть оптимізацію маршруту;
 • точний розрахунок тарифу, щоб перевезення Вашого вантажу по території України була проведена за конкурентоспроможними цінами.

КАР’ЄРНІ РОБОТИ (НАПОВНЕННЯ І ПЕРЕВЕЗЕННЯ)

 

ТОВ «Автокар-777» пропонує широкий спектр транспортних послуг, до числа яких належать кар’єрні роботи, а саме, ми здійснюємо безперервну доставку піску, каменів, щебеню, буту, ґрунтів та інших сипучих матеріалів своїми самоскидами вантажопідйомністю вантажопідйомністю від 25 до 40 тон по всій території України.

Ми стабільно надаємо широкий спектр транспортних послуг самоскидами вже досить давно і, природно, маємо хороший багаж навичок і практичний досвід роботи в цій сфері.

 

У чому ж полягає вигода при кар’єрних роботах замовляти перевезення сипучих матеріалів самоскидами?

 • По-перше, досягається відчутна економія грошових коштів. Адже нерідко трапляється так, що транспортування сипучих матеріалів, таких як пісок, щебінь, різні ґрунти або керамзит, коштує значно дорожче, ніж самі ці матеріали. Рішення даної проблеми – це взяти самоскид в оренду. Тоді у Вас виникне чудова можливість уникнути найму вантажників і задіяти розвантажувальну техніку.
 • По-друге. це оперативність. Всі сипучі вантажі перевозяться в безперервному дисциплінованому режимі і доставляються в вказане замовником місце і термін, обумовлений в договорі, що укладається між нашою компанією і клієнтом.
 • По-третє, це велика вантажопідйомність. Ми можемо завжди запропонувати Вам самоскиди широкого діапазону вантажопідйомності. Припустимо, коли Вам необхідно здійснити перевезення солідній партії різних матеріалів з ​​кар’єрів, то менеджери нашої компанії вміло підберуть Вам самоскид з оптимальною вантажопідйомністю.

 

Таким чином, така частина кар’єрних робіт, як перевезення вантажів самоскидами – це відчутна серйозна економія Ваших людських і грошових ресурсів. Завдяки нашим логістам, Ваш вантаж буде доставлений в повній цілості, в обумовлені заздалегідь терміни доставки і в місце розвантаження.

 

Тому самоскиди вельми популярні і затребувані. Але чому все саме так?

 • По-перше, самоскиди мають величезні обсяги кузовний платформи.
 • По-друге, самоскиди дуже універсальні, надійні і зносостійкі.

 

Слід також звернути Вашу увагу на такий сегмент послуг, як вивіз будівельного та іншого сміття. Через великі прогресуючих обсягах різного сміття, задача його вивезення та утилізації, стає все більш важко здійснюваною. Вона практично немислима без задіяння додаткових потужностей, а саме кар’єрного транспорту. Також ми хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що вся спеціальна техніка, яка є в розпорядженні компанії «Автокар-777», відповідає абсолютно всім показникам і вимогам вихідної технічної бази, відображеної у відповідних технічних документах.

Якщо Ви вирішили орендувати у нас техніку для кар’єрних та інших робіт, то для оренди наших машин і оформлення замовлення транспортування самоскидами, Вам потрібно зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким доступним і зручним для Вас способом. Всю необхідну інформацію з цього приводу Ви зможете знайти в нашому розділі «Контакти».

Г А Л Е Р Е Я

 

П Р А Й С

ОНЛАЙН ЗАЯВКА

  РЕКВІЗИТИ ОРГАНІЗАЦІЇ

  Найменування організації

  Код ЄДРПОУ

  Контактна особа (ПІБ, посада)

  Контактний телефон

  E-mail

  ХАРАКТЕРИСТИКИ ВАНТАЖУ

  Найменування

  Кількість, т.

  Фасовка/насип

  ДАНІ – ЗАВАНТАЖЕННЯ

  Дата завантаження

  Пункт завантаження (адреса)

  Контактна особа на завантаженні (ПІБ, телефон)

  Додаткова інформація (габарити і тип транспорту)

  ДАНІ – ВИВАНТАЖЕННЯ

  Пункт вивантаження (адреса)

  Дата вивантаження

  Спосіб вивантаження

  Додаткова інформація (габарити і тип транспорту)

  Д О К У М Е Н Т И

   

  СКАЧАТИ ШАБЛОН ДОГОВОРУ 

  Після заповнення договору відправте його на цю адресу: office@avtokar-777.com.ua

   


   

  Переглянути ВИПИСКУ →

   


  РОБОТА В КОМПАНІЇ

  ТОВ «Автокар-777» розробляє і реалізує централізовану кадрову політику Компанії, основним напрямком якої є формування та примноження людського капіталу компанії, формування та підтримку внутрішнього і профісіональной якості.

  Мотивація персоналу заснована на об’єктивній оцінці і реальних результатів праці кожного співробітника.

  Відбір співробітників, заснований на корпоративних цінностях. Кар’єрне будівництво та професійне зростання співробітників, заснованы на системі ранжирування. ТОВ «Автокар-777» прагне сприяти тому, щоб кожен співробітник максимально розвивав свої загальні та професійні можливості, незалежно від займаної ним посади.

  Компанія підтримує бажання співробітника реалізовувати намічену кар’єру всередині групи, основним критерієм якої є ефективність роботи співробітника, його потенціал і потреби в самовдосконаленні.

  Надсилайте своє резюме на цю адресу: office@avtokar-777.com.ua

  К О Н Т А К Т И

  Запитайте нас, якщо у Вас виникли питання.

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Ваш email (обов'язково)

   Тема

   Ваше повідомлення   ПРО КОМПАНІЮ

   ТОВ «Автокар-777» – провідна компанія з вантажних перевезень, яка працює в Україні й за її межами з 2008 року. Наш шести річний досвід перевізника має гідну репутацію надійного і стабільного партнера. Високий професіоналізм нашого персоналу гарантує виконання замовлення в оптимальний термін на найвищому рівні.

   Наша компанія готова надати Вам повний комплекс різноманітних транспортних послуг при здійсненні транспортування зернових, олійних і наливних вантажів автомобільним транспортом, а саме:

   • оперативна подача транспорту в будь-яке місце вантаження по всій території України, а також своєчасна доставка до місця призначення;
   • документальне оформлення перевезень автомобільним транспортом;
   • забезпечення наявності в пункті відправлення транспорту, контроль його завантаження і відправки;
   • оформлення всіх супровідних документів (сертифікатів ДХІ, карантинних, ветеринарних сертифікатів, товарно-транспортних накладних);
   • розробка та узгодження оптимальних маршрутів слідування;
   • розрахунок тарифу перевезення територією України;
   • наявність системи GPS контролю за автомобілями.

   Також ТОВ «Автокар-777» пропонує Вам повний комплекс послуг з перевезення і навантаженні сипучих вантажів і гірської породи. Для цієї мети компанія надає:

   • 19 вантажних автомобілів марки DAF, MAN вантажопідйомністю 22 – 25 тон об’ємом 22 м3;
   • екскаватор марки NEW Holland Е 305 з ковшем 1,8 м3 і гідромолотом;
   • фронтальний навантажувач марки Hitachi з ковшем 5 м3;
   • фронтальний навантажувач марки JCB з ковшем 3.5 м3.

   Робота нашої компанії побудована таким чином, що ми вирішуємо найскладніші логістичні завдання, пов’язані з оперативною доставкою вантажів, витримуючи при цьому конкурентоспроможні ціни і високі стандарти якості обслуговування. Діловий стиль компанії максимально орієнтований на інтереси клієнта. Наша мета – захистити наших клієнтів від будь-яких проблем пов’язаних з оптимальним пошуком транспорту для перевезення. За тривалий період роботи на ринку міжнародних перевезень компанія, має хороші налагоджені взаємини з митними органами, і має незаплямовану репутацію компанії, що надає професійний логістичний сервіс. Ми також маємо доступ до TIR – конвенції. Наші водії, мають шенгенські візи, а також візову підтримку в консульствах. Також, наші автомобілі обладнані сучасною системою GPS, що дає можливість визначити місце знаходження автопоїзда в будь-який час доби. Також у нас є договір CMR страхування c лімітом відповідальності 2 500 000 грн. на кожен автомобіль.

   Гнучка система розрахунку вартості послуг з доставки вантажів дозволяє нам досягати оптимальних цінових рішень для кожного нашого клієнта. Спеціалізоване програмне забезпечення дає можливість за кілька годин провести повну обробку заявки з розрахунком ставки та додаткових витрат, а також відстежити весь маршрут руху Вашого вантажу в режимі реального часу.

   Для того, щоб повністю здійснити Ваше замовлення, у нас є:

   • зерновози в кількості 100 одиниць, в тому числі 50 одиниць – напівпричепи-самоскиди марок MAN та DAF вантажопідйомністю 22 – 25 т (олійні культури), 22 -25 т (зернові культури), 50 одиниць самоскид з причепом (марки MAN) г / п від 22 т до 25 т;
   • 17 автопоїздів рефрижераторів марки DAF класу Euro-5, загальним об’ємом 86 м / куб, вантажопідйомністю кожного 20 – 22 т, для здійснення доставки Вашого вантажу в / з країни Європи, СНД, Прибалтики, Туреччини, с / в Україну.

   Ми намагаємося отримати бренд кращої компанії з автоперевезень абсолютно для кожного клієнта, і налаштовані на довгострокове стабільне співробітництво. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам знаходити найбільш ефективні схеми співпраці. Ми не прагнемо зробити епізодичні вигідні для нас угоди, не враховуючи у всій повноті інтереси наших партнерів. Наша незмінна мета – довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Ми сподіваємося, що пропоновані нами послуги сприятимуть Вашому динамічному розвитку і принесуть Вам якісний результат.

   Автоперевезення Україна, міжнародні автоперевезення

   Доброго вам часу доби! Якщо ви на нашому сайті, значить вас цікавить автоперевезення Україна. Ми – компанія з багаторічним досвідом роботи, яка має великі партнерські відносини в багатьох країнах світу. Також у нас є зв’язок з іншими компаніями, які здійснюють міжнародні автоперевезення. І, таким чином, ми намагаємося надавати різні послуги в цій сфері діяльності. Україна – транзитна країна, і цей статус вона отримала не сьогодні. Якщо подивитися на історію, то можна відстежити, що перевезення різних вантажів і товарів тут відбуваються вже багато сотень років. Ми, як той міст між заходом і сходом. Наша компанія старається, щоб такий імідж нашої країни тільки збільшувався, і для цього ми прикладаємо чимало зусиль. У нас замовлення на вантажоперевезення приходять з усіх прилеглих до нас країн світу, а також самої України. Ми намагаємося виконувати нашу роботу якісно і в строк. Це дуже важливо для наших партнерів, які поважають наше бажання виконувати нашу роботу на відмінно. Що є найкращим показником нашої діяльності, так це виконання термінів доставки вантажу, його безпеку і злагодженість роботи наших фахівців. Наші менеджери можуть вибрати для вас найкращий маршрут для пересування вашого вантажу, як на території нашої країни так і за кордоном. І якщо вас цікавлять вантажоперевезення недорого, то ви звернулися за адресою. Завдяки нашим зусиллям ви можете в найкоротші терміни доставити ваш товар або вантаж в будь-яку країну світу за прийнятні для вас гроші.

   Як ми можемо допомогти вам економити, запитаєте ви? Все дуже просто. Якщо ви зробите у нас замовлення на вантажоперевезення, то зможете повністю контролювати цей процес. Для цього наші менеджери розрахують вам маршрут, підберуть транспорт потрібної вантажопідйомності, і представлять вам повний звіт про виконану ними роботу. Це скоротить ваші витрати у збільшить рентабельність вашого бізнесу. Автоперевозка Україна, це досить ризикований бізнес, але ми намагаємося звести всі ці ризики до мінімуму, для чого ми набуваємо нову техніку провідних країн світу, і застосовуємо нові технології при перевезенні. Також ми можемо вам запропонувати перевезення негабаритних вантажів. Це може бути обладнання, контейнери, а також швидкопсувні, або небезпечні вантажі. Зараз, коли дуже сильно розвинена промисловість, такі міжнародні автоперевезення досить затребувані. Для цього у нас є всі технічні можливості, як платформи, причепи та цистерни, які відповідають усім міжнародним стандартам і нормам. Також у нас дуже кваліфіковані водії які мають багаторічний досвід роботи. Також ми можемо перевозити різну будівельну техніку, а також і сільськогосподарський інвентар. У нас вантажоперевезення недорого – це реальність. Для зниження ціни наших послуг є кілька факторів. Ви можете не переживати: кожна вкладена в нас гривня принесе вам прибуток.

   Вантажоперевезення недорого, замовлення на вантажоперевезення

   Ми беремо на себе зобов’язання, що виконаємо ваше замовлення якісно і в строк. Встановивши з нами партнерські взаємовідносини, ви зможете більше не переживати за доставку вашого товару. У нас автоперевезення Україна – це управління в скороченні витрат на транспортні послуги підприємств і організацій. Як це досягається? В першу чергу, це співпраця з іншими компаніями, так звана логістика. Впровадження таких транспортно-експедиційних технологій дозволяє істотно поліпшити міжнародні автоперевезення і підвищити рівень сервісу для наших партнерів. Пошук оптимальних рішень перевезень, а також застосування різних транспортних засобів скорочують витрати, і збільшують рентабельність. Надаючи такі послуги, наша транспортна компанія не тільки забезпечує для свого клієнта рішення задач щодо найбільш ефективної організації процесу доставки вантажу, але і значно розширює сферу своєї діяльності як перевізника. Також індивідуальний підхід до клієнта – це основа нашої роботи. Тому замовлення на вантажоперевезення у нас максимально прості і зрозумілі. Тому постійні клієнти цінують нашу оперативність, надійність і доступні ціни. Невипадково, скориставшись один раз, до нас звертаються знову. І якщо ви шукаєте вантажоперевезення недорого, то тоді вам дорога до нас. Ми завжди йдемо назустріч сподіванням наших клієнтів.

   Для правильної організації нашої роботи, ми підібрали хорошу команду фахівців, яка ефективно вирішує всі проблеми наших партнерів. Ефективна і швидка автоперевезення Україна – одна з найбільш затребуваних послуг на транспортному ринку. Особливо великий попит на них серед організацій, що займаються оптовою торгівлею, супермаркетів і промислових підприємств. І, як показує практика, доставка вантажів в Україну своїми силами для більшості з них – це занадто трудомістким, складно і затратно. І що б скоротити свої витрати, такі компанії роблять у нас замовлення на вантажоперевезення. Такі компанії максимально ефективно використовують наші можливості і отримують від цього вигоду. Наше завдання – дати можливість таким партнерам відчути себе комфортно. Для цього у нас є всі технічні можливості. З нами міжнародні автоперевезення стають перспективними і затребуваними, тому що ми все робимо в термін, і точно за домовленістю. У нас якість наших послуг поставлено на міжнародний рівень. Таким чином, ви отримуєте вантажоперевезення недорого за всіма міжнародними стандартами. Вся ефективність вашої співпраці з нами досягається в максимальної ефективності роботи наших фахівців на всіх рівнях. Також ми виконуємо щоденні попутні, рейсові, маршрутні і кругові відправки вантажів.


   Создание сайта: Web-Relax